













Fuik Boat Party Curacao
- Gratis annuleren tot 48 uur voor vertrek
- Nu alleen 15% aanbetaling: € 12,75 per persoon
- Het restant betaal je voor aanvang van de activiteit
- Wanneer
- elke zondag
- Vertrektijd
- 13:00
- Duur
- 5,5 uur
- Vertrekpunt
- Vissershaven Spaanse Water
- Inbegrepen
- Incl. fris, rum, champagne & snacks
- Vervoer
- Optioneel transfer toevoegen
Overzicht
Hoogtepunten
- Feest op het water in Fuik Bay met zon, zwemmen en dans.
- DJ’s en muziek (eigen playlist mogelijk via Bluetooth).
- Inclusief frisdrank, fles champagne, fles lokale rum, snacks, ijs, koelbox, muziek, floaties en snorkelmaskers
- BBQ lunch en snacks inbegrepen
- Drankjes, floaties en gezellige party-sfeer.
- Ideaal voor groepen, vrienden en zonliefhebbers.
Over deze tour
Elke zondag om 13:00 uur vertrekt de partyboot vanuit de Vissershaven aan het Spaanse Water naar Fuikbaai. Je bent ongeveer 5,5 uur op het water, met muziek, een BBQ-lunch en drankjes aan boord.
Beleef hét Fuik Boat Party Curaçao avontuur: dans en feest op het turkooizen water van Fuik Bay terwijl je met andere feestgangers geniet van muziek, zon en een BBQ aan boord van een gezellige partyboot. Elke zondag verandert Fuik Bay in dé hotspot voor een onvergetelijke dag vol vibes, verkoelende drankjes en de ultieme Caribische party-sfeer. Neem je zwemkleding, zonnebrand en vrienden mee voor een middag vol beats, zwemmen en plezier op het water.
Lees meerMinder tonen
Wat is inbegrepen
Inbegrepen
- BBQ lunch en snacks.
- Inclusief frisdrank, fles champagne, fles lokale rum, snacks, ijs, koelbox, muziek, floaties, en snorkelmaskers
- Muziek en speaker systeem.
- Floaties en extra gezellige feestatmosfeer.
- Zwem- en snorkelmogelijkheden in Fuik Bay.
Niet inbegrepen
- Reserveringskosten € 5 per boeking
Praktisch
Annuleringsbeleid
- Annuleringsvoorwaarden van touroperator van toepassing
- Gratis annuleren tot 48-uur voor vertrek, mits tijdig doorgegeven aan de touroperator
- Bij annuleren minder dan 48-uur voor vertrek of no-show, vindt er geen terugbetaling plaats
- Het wijzigen van een boeking kost € 15,- en kan alleen na akkoord van de uitvoerende touroperator.
Ticket
- Afhandeling binnen 24-uur na reservering
- Je ontvangt een bevestiging van boeking via e-mail
- Noem je naam op de dag van de trip en ga aan boord
Onze beschikbaarheidsgarantie
Voor elke boeking dubbelchecken wij altijd de beschikbaarheid bij onze lokale partners. Hoewel dit meestal snel gaat, kan dit tot 24 uur duren. Zodra dit proces is afgerond, ontvang je direct je ticket per e-mail. Indien onze lokale partner je reservering niet kan bevestigen, bieden wij je het best mogelijke alternatief. Past deze nieuwe datum en/of tijd niet in je reisschema, dan betalen wij het bedrag dat je hebt betaald aan je terug.
Touroperator
Caribbean Tours is slechts een bemiddelaar. Indien je deze tour of activiteit via caribbean-tours.nl bestelt dan sluit je een overeenkomst met degene die de dienst uitvoert. Deze tour wordt uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van:
Living Life Boat Trips
Vissershaven Spaansewater
Willemstad, Curaçao
Belangrijke informatie
- Bij reservering alleen kleine aanbetaling van 15%. Restant aan de touroperator via betaallink die je via whatsapp/email ontvangt.
- Er zijn voor deze tour van toepassing a €5,- per boeking.
- Draag luchtige kleding
- Vergeet niet je zwemkleding en handdoek
- Neem je fototoestel mee
- Zorg voor een petje of hoed tegen de zon en neem zonnebrand mee
Tips
- Kom op tijd om elkaar te ontmoeten en de muziek te voelen.
- Bescherm je huid met SPF en draag een pet/zonbril.
- Breng een waterfles mee om goed te hydrateren tussen de drankjes door.
Veelgestelde vragen
Wanneer vaart de Fuik Boat Party?
Elke zondag om 13:00 uur, vanuit de Vissershaven aan het Spaanse Water. De tocht duurt ongeveer 5,5 uur.
Wat kost de Fuik Boat Party?
Vanaf € 85 per persoon, inclusief BBQ-lunch, frisdrank, rum, champagne en snacks.
Word ik opgehaald bij mijn hotel?
Niet standaard. Een betaalde hoteltransfer is op aanvraag mogelijk.
Andere populaire dingen om te doen
Andere tours die reizigers op Curaçao boeken, ook met gratis annuleren.





Klein Curacao Miss Ann Supreme
Pas om 9:00 uur weg, met beach-house, strandservice, BBQ-lunch en open bar.Pas om 9:00 weg, met beachhouse en open bar.
- Gratis annuleren tot 48 uur
- Reserveer met 20% aanbetaling





Aquafari onderwaterscooter
Rijd over de zeebodem in een scooter met glazen koepel, je hoeft niet te kunnen duiken.Over de zeebodem in een scooter, zonder duiken.
- Gratis annuleren tot 48 uur





Offroad Jeep & Snorkel Safari
Jeep offroad door Koraal Tabak langs de wilde noordkust, snorkelen in Director's Bay.Jeep langs de noordkust, met snorkelen.
- Gratis annuleren tot 3 dagen
- Reserveer met 20% aanbetaling
































